Для пар

Що таке еротичний масаж для пар і чим він відрізняється від звичайного класичного масажу?

Знайти другу половинку і створити сім’ю це велика радість, але з роками з’являється така річ, як побут і фарби колишніх почуттів поступово згасають. Все частіше люди, які знаходяться в довгих відносинах, проводять вільний час порізно і забувають, що це таке відпочинок разом. Еротичний масаж для пар це можливість спільного відпочинку з повною релаксацією.

Чим відрізняється еротичний масаж для пар від простого класичного масажу?

Эротический массаж для парЕротичний масаж для пар з першого погляду виглядає як класичний розслабляючий масаж, але насправді він набагато більш інтимний! Цей вид масажу стає досить популярним, тому що процес обіцяє щось нове, безпрецедентне і захоплююче. Під час процедури професійні майстри делікатно балують кожну частину вашого оголеного тіла, включаючи інтимні зони і доводять еротичну напругу до максимуму. Переваги еротичного масажу для пар:

  • Ви проведете час разом в інтимній обстановці;
  • Це унікальний і безцінний досвід, який урізноманітнює ваші відносини;
  • Ви дізнаєтеся нові способи, як довести партнера до блаженства;
  • Ви зможете відкрити нові для себе ерогенні зони у себе і у свого партнера.

Під час парного еротичного масажу ви не тільки поринете в хвилі насолоди, а й побачите, як отримує задоволення ваша друга половинка. Цей подвійний ефект дає набагато більше розслаблення, ніж звичайний еротичний масаж.

Що відбувається під час еротичного масажу для пар і як влаштований процес?

Як правило, еротичний масаж для пар проводиться в стильній і затишно обставленій кімнаті, де грає неголосна спокійна музика, а повітря наповнене приємними пахощами. Ви будете перебувати поруч зі своєю другою половинкою під час процедури вам вирішувати, чи будете ви триматися за руки або лежати поруч один з одним. Існує кілька варіантів сценарію:

  1. Коротка програма. Все починається з класичного масажу для двох. Ця частина програми дозволяє гостям (будь то молоді коханці або подружні пари) розкріпачитися і розслабитися. Умілими рухами рук майстра послаблять кожен м’яз вашого тіла, проганяючи геть думки про повсякденні справи і проблеми. Коли ваше тіло буде повністю розслаблене, починається еротична частина програми.
  2. Довга програма. Від попереднього варіанту цей сценарій відрізняється тим, що після еротичної частини програми, пара на годину отримує VIPкімнату і, в подарунок від закладу, пляшку шампанського або вина. У такій кімнаті, до послуг гостей, може бути джакузі і сауна. Розпоряджатися цим часом пара може на свій розсуд.

Еротичний масаж для пар це прекрасна можливість дізнатися один про одного щось нове. Дуже часто подружжя, спостерігаючи за діями масажистів, дізнаються про нові ерогенні зони партнера і відкривають нові можливості для сексуальних ігор. Навіть один сеанс подібного масажу нерідко діє краще, ніж сеанс з психологом.