Еротичний масаж

Еротичний масаж в салоні Афродіта: його види і техніки виконання

Классный эротический массаж в салоне АфродитаБагатьом людям за постійною роботою і повсякденною рутиною не вистачає в житті ласки і нових відчуттів. Саме це може надати цей еротичний масаж в салоні “Афродіта”. Еротичний масаж – особливий вид масажу, який використовують для профілактики дисфункцій і підсилює чутливість статевої системи. Також це допомагає розслабитися і упорядковує кровопостачання шкіри і внутрішніх органів. Еротичний масаж для пар також не рідкість: він допомагає урізноманітнити особисте життя і запалює в стосунках «іскру». Працівники салону «Афродіта» у Вінниці надає клієнтам відчуття в кілька разів яскравіше звичайного інтиму. Еротичний VIP-масаж також включає в себе легкі покусування, рухи язиком або губами. Клієнту дозволяється чіпати масажисток в процесі цього.

Бодімасаж як особливий вид еротичного масажу

Цей вид масажу виконується не тільки за допомогою рук, а ще й інших частин тіла масажистки. Вперше ця техніка набула своєї популярності в Індії і Китаї, а після перекочувала в Європу і, за сумісництвом, в Київ. Масаж ділитися на кілька основних етапів: Підготовчий або гун-фу. Ніжними, ритмічними рухами фахівець натирає шкіру клієнта особливими маслами, які допомагають йому позбутися від напруги. Вибір ароматичних масел в Вінниці неймовірно широкий і залежить безпосередньо від їх впливу на організм. «Тао». Це свого роду перехідний етап між першим і подальшими. Масажист підсилює натискання на клієнта і розтирання, але темп стає повільніше. Розтирання або ань-мо. Рухи стають більш інтенсивними, а фокус переводитися в сторону ерогенних зон. «Афродіта» професійно тренує масажистів для дотримання цієї межі між ніжними і в той же час наполегливими поглаживаниями. Мо-фу. Руки пересуваються до живота. Основні дії проводяться з зоною навколо пупка. Рухи можуть бути як за годинниковою стрілкою, так і у зворотний бік. Завершальний етап. Дівчина задіє свої стегна, груди, волосся і сідниці, а руки переходять на другий план. Еротичний масаж для дівчат теж існує, хоч і не так поширений. Техніка в обох випадках практично ідентична.

Нуру: мистецтво масажу родом з Японії

Нуру массаж в ВинницеВінницький Нуру масаж нічим не відрізняється від класичного. Обидва партнери роздягаються догола і мажуть свої тіла гіпоалергенний гелем без смаку або запаху і труться об один одного тілами. У перекладі з японської Нуру означає «гладкий», «слизький». Масаж може виконуватися як одним, так і двома людьми. Перед цією процедурою необхідно обов’язково прийняти гарячий душ або ванну, це допоможе зняти стрес і зайву напругу. Чоловік на початку сеансу лежить на спині, після в кімнату заходить оголена працівниця салону «Афродіта». Це відразу збуджує клієнта і викликає у нього додаткове бажання. Від більш масивних частин тіла таких як спина і плечі фахівець повільно переходить до сідниць, литок і ступень, не забуваючи стимулювати інтимні зони. Що таке еротичний масаж в вашому розумінні? Тільки ніжні дотики рук і розслаблююча музика? Не зовсім. Це справжній ритуал, у якого є свої особливі риси і обов’язкові моменти.

Історичні відомості про еротичний масаж і опис послуги

Перші згадки про обробку тіла сексуального характеру відносяться до країн Азії. Виникла така послуга кілька тисячоліть тому. Її виконавиці, гейші, догоджали чоловіка не тільки духовно (своїми танцями та співом), але і фізично (використовуючи при цьому одну з технік сексуальних утіх). Сучасний еротичний масаж в Вінниці це повноцінний комплекс заходів, які несуть в собі розслабляючий характер. До обов’язкових аспектів такої процедури відносяться:

 • наповнення приміщення приємними і розслаблюючими пахощами;
 • музичний супровід дій масажиста; особлива
 • послідовність ласк, що веде до підвищення чутливості тіла.

Важливим аспектом еротикмасажу є оголеність виконує його дівчини. Масажистка не тільки масажують спину, руки і ноги клієнта, а й притискаються до його чутливим місцях оголеними ділянками свого тілом. Такі дії тягнуть за собою підвищення тестостерону і, як наслідок, розслаблення.

Навіщо потрібен еротикмасаж?

Природно, головна мета такої послуги отримання насолоди. Однак, мало хто знає про інших не менш важливих дій процедури. А адже еротичний масаж це:

 1. Кращі ліки від втоми і стресу. Процедура допомагає відволіктися від зовнішніх турбот і повністю довіритися лагідними руками прекрасної особи.
 2. Підняття тонусу. Для бадьорого настрою людині необхідно періодично випробовувати нові відчуття. Еротик-масаж відмінно справляється із завданням підвищення активності.
 3. Здоров’я. Незважаючи на еротичний характер, дана процедура в першу чергу є масажем, який виконує оздоровчі функції. Її виконання в салонах довіряється тільки професійним масажистам.

Крім усього іншого, масування тіла з елементами еротики це відмінна можливість різноманітності статевого життя. Навіть якщо ви вже перебуваєте у відносинах, така послуга піде на користь. Вона подарує нові відчуття і дозволить засяяти вашої чутливості новими фарбами.

Як проводиться процедура і які види масажу бувають?

За проведення процедура в салоні Афродіта схожа на попередні ласки. За допомогою покусувань, дотиків і поцілунків партнерка заводить чоловік, доводячи його до максимальної точки задоволення. При цьому кінцівкою послуги необов’язково буде секс. Відчуття, який отримує клієнт від еротикмасажу, часом значно вище насолоди від статевого акту. Сьогодні для чоловіків розроблено відразу кілька технік розслаблюючій процедури:

 • Аквапенная. Має на увазі під собою попереднє розслаблення клієнта в пінній ванні з аромамаслами. Сам еротичний масаж проводиться в воді.
 • Тайська. Класична техніка, при якій оголена дівчина масажує частинами свого тіла клієнта.
 • Тантрическая. Такий вид процедури схожий з петінг. Ключова відмінність високе духовне возжеланіе, в якому перебувають обидва партнера.
 • Аквагель. В даному випадку послуга також проводиться під водою, але тільки в душі з використанням аромагелей.
 • Японська. Техніка відрізняється ніжністю. Найчастіше її називають «Гілка сакури». Під час такої процедури масажистка дражнить партнера, ледь торкаючись губами і мовою до ерогенних зон.

Щоб отримати еротикпослугу зовсім необов’язково відвідувати салон Афродіта в Вінниці. Відчути нові грані задоволення можна і вдома. При цьому неважливо, хто буде виконувати процедуру професійний масажист або постійна партнерка, ефект в будь-якому випадку буде високим. Тіло прийде в тонус, стрес відійде в сторону, а настрій і активність помітно підвищаться!