Східний еротичний масаж

Азіатський еротичний масаж: особливості та види, техніка і прийоми.

Еротичний масаж завжди був дуже популярний в азіатських країнах. Азіатський еротичний масаж – справжній скарб культури і філософії азіатських народів, особливий елемент духовного життя, службовець для пізнання вищої гармонії тіла і душі. Відпочити, розслабитися, отримати відчуття затишку і теплоти у всьому тілі хочеться будь-якому представникові сильної статі. Азіати особливо розуміють це і з давніх-давен користуються методиками масажу, в тому числі і еротичного. Розглянемо особливості і прийоми азіатського еротичного масажу на прикладі тайської і китайської техніки.

Тайський еротичний масаж справжнє мистецтво. Техніка і прийоми.

/Восточный эротический массажСпочатку його використовували, щоб зробити приємність багатим і впливовим чоловікам. Зараз це може дозволити собі кожен. Потрібна повна нагота і гостя, і масажиста, що дозволяє повністю віддатися відчуттям і почуттям. Сеанси проходять в інтимній атмосфері, з розслаблюючій музикою на задньому плані. Потрапляючи в масажний кабінет, клієнт лягає на спеціальний масажний стіл. Масажистка завдає ароматичне масло, подушечками пальців розігріває поверхню шкіри і готує клієнта до основного сеансу. Під час сеансу практикується кілька видів технік: Розминка і погладжування тіла плавними рухами. «Стиснення», коли кожен рух стає рівним, але все більше набувають чинності. Розтирання з допомогою рук, коли клієнт відчуває, що його тіло горить. Руки масажистки натягують шкіру, захоплюють, піднімають і здавлюють. Під час сеансу чоловікові пропонується оцінити більш інтимні техніки ось цього https://ecstasy-massage.kiev.ua/ еротичного масажу, що дозволяють звести його з розуму. Дівчата впливають на інтимні частини тіла і чоловічі ерогенні зони, залучаючи частини свого тіла: груди, пасма волосся, ласки мовою і пальцями інтимних зон чоловіка, не торкаючись статевого члена, можна пограти з сідницями. І як фінал цього процесу чоловікові пропонується «щасливий кінець», на що він може або погодитися, або ні.

Види і особливості китайського еротичного масажу. Робота з енергетичними потоками.

Якщо ви втомилися, хочете заповнити свою життєву енергію або знайти шлях до себе, то не проходьте повз кабінету китайського масажу. Цей вид еротичного масажу спрямований на роботу з енергетичними точками, відкриттям потоків енергії і повному розслабленні. Масажистка оживляти тіло традиційними маслами і маслами на травах і ніжними руками робить масаж. Виділяють китайський чуттєвий масаж, тантричний, масаж простати і масаж в чотири руки. Китайська філософія масажу має на увазі повне розслаблення через злиття двох тіл. Тантричний масаж дозволяє тіл щільно торкатися один одного, доводячи партнера до точки оргазму кілька разів і назад, знімаючи весь накопичений стрес в самій еротичної манері. Масаж в чотири руки змусить випробувати подвійне задоволення і подвійне порушення. Азіатський еротичний масаж – це глибоке розслаблення, відчуття наповнення тіла енергією, зняття стресу. Сеанс еротичного масажу триває від 60 хв до 1.5 годин, в залежності від наданих послуг. Скористатися послугами азіатського еротичного масажу може як чоловік, так і жінка. Спокусливі майстри гарантують своїм клієнтам колосальний викид солодких емоцій. Сумніватися не доводиться – ефект від цієї процедури приголомшливий.